Aukce 67

188 |

To pravé ráno

Kód položky: 47491

2007

olej, plátno

95 x 135 cm

Signatura: sign. LD Nesázal 2007, na rubu Nesázal 2007

na rubu na blindrámu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 85 000 Kč

  • 186 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč
  • 187 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 48 000 Kč