Aukce 67

Tichá voda

Kód položky: 47399

1900

olej, překližka

34,5 x 45 cm

Signatura: sign. PD VRadimský 1900

na rubu potvrzení pravosti díla autorem

Vyvolávací cena: 120 000 Kč