Aukce 67

99 |

Studna v Karlachových sadech

Kód položky: 47481

litografie 294/300

39 x 46 cm

Signatura: sign. PD Jan Zrzavý

Vyvolávací cena: 25 000 Kč

  • 97 | František Tichý
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
  • 98 | Jan Zrzavý
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 100 | Jiří Anderle
    Vyvolávací cena: 10 000 Kč
  • 101 | Tomáš Bím
    Vyvolávací cena: 10 000 Kč
  • 102 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 15 000 Kč
  • 103 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 16 000 Kč
  • 104 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 105 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 106 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 10 000 Kč
  • 107 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 48 000 Kč
  • 108 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 109 | Karel Valter
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč