Aukce 67

24 |

Splynutí nebe a země

Kód položky: 47517

70. léta 20. s

olej, juta, sololit

110 x 74 cm

Signatura: sign. PD V. Kiml

na rubu štítek s popisem díla, nečitelným č. kat. a ověřením pravosti dcerou autora: Mgr. Jolana Kimlová, a manželkou autora: ak. soch. Alena Honcová

Vyvolávací cena: 250 000 Kč