Aukce 67

63 |

Slovácká chalupa

Kód položky: 47519

olej, plátno

55 x 57 cm

Signatura: sign. PD Al. Kalvoda

pravost potvrdil PhDr. Ivo Helán

Vyvolávací cena: 55 000 Kč