Aukce 67

101 |

Šaty po tetě

Kód položky: 47479

olej, tempera, karton

28,5 x 62 cm (výřez)

Signatura: sign. PD Bím 79

scénický návrh k televizní inscenaci hry Ivana Mládka - Šaty po tetě, 1979

Vyvolávací cena: 10 000 Kč