olej, plátno
100 x 100 cmSignatura: sign. LD K. Souček 63
na rubu název díla autorem, na blindrámu štítek ÚSČVU s popisem díla, štítek výstavy Grosvenor Gallery London a razítko výstavy v Karlových Varech vystaveno: Polsko, Štětí, duben - květen 1965, Grosvenor Gallery, London, kat. č. 18, Karlovy Vary
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |