Aukce 67

114 |

Ráno v Paříži

Kód položky: 47541

olej, plátno

100 x 100 cm

Signatura: sign. LD K. Souček 63

na rubu název díla autorem, na blindrámu štítek ÚSČVU s popisem díla, štítek výstavy Grosvenor Gallery London a razítko výstavy v Karlových Varech vystaveno: Polsko, Štětí, duben - květen 1965, Grosvenor Gallery, London, kat. č. 18, Karlovy Vary

Vyvolávací cena: 130 000 Kč