Aukce 67

6 |

Předjaří v zahradě

Kód položky: 47486

kolem 1902

olej, karton na plátně

43,2 x 52,1 cm

Signatura: sign. PD L. V

provenience: Kaspar Gallery, Toronto, Kanada, The Mirek Karasek Collection (Kanada)

Vyvolávací cena: 210 000 Kč