Aukce 67

20 |

Přátelé I

Kód položky: 47518

olej, plátno

95 x 62 cm

Signatura: sign. LD f. malý 69

na rubu na blindrámu štítek s popisem díla. provenience: z majetku rodiny autora - potvrzení přiloženo

Vyvolávací cena: 75 000 Kč

  • 18 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 750 000 Kč
  • 19 | Jan Smetana
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 21 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 22 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 23 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 24 | Václav Kiml
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 25 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 26 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 1 900 000 Kč
  • 27 | Michal Ranný
    Vyvolávací cena: 22 000 Kč
  • 28 | Běla Kolářová
    Vyvolávací cena: 1 700 000 Kč
  • 29 | Ladislav Zívr
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 30 | Alena Kučerová
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč