Aukce 67

82 |

Portrét dámy

Kód položky: 47457

olej, plátno

66 x 50 cm

Signatura: sign. PN V. Sychra 41

vystaveno: Mánes 1942 (razítko výstavy na rubu)

Vyvolávací cena: 80 000 Kč