Aukce 67

Pohled na Prahu

Kód položky: 47539

olej, plátno

60 x 82 cm

Signatura: sign. LD J. Slavíček 1964

na rubu nečitelná razítka, na blindrámu štítek s popisem a razítkem ČFVU

Vyvolávací cena: 160 000 Kč