Aukce 67

11 |

Pohled na Prahu

Kód položky: 47539

olej, plátno

60 x 82 cm

Signatura: sign. LD J. Slavíček 1964

na rubu nečitelná razítka, na blindrámu štítek s popisem a razítkem ČFVU

Vyvolávací cena: 160 000 Kč

  • 9 | Otakar Kubín
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 10 | Jan Slavíček
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 12 | Willi Nowak
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 13 | Karel Holan
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 14 | Bohumír Dvorský
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 15 | Karel Černý
    Vyvolávací cena: 850 000 Kč
  • 16 | Jaroslav Král
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč
  • 17 | František Muzika
    Vyvolávací cena: 2 800 000 Kč
  • 18 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 750 000 Kč
  • 19 | Jan Smetana
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 20 | František Malý
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 21 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč