Aukce 67

Podzimní polní práce (Motiv od Slavíkova)

Kód položky: 47464

olej, plátno

128 x 200 cm

Signatura: sign. LD O. Blažíček 1935

odborná expertiza PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová

Vyvolávací cena: 800 000 Kč