Aukce 67

54 |

Podvečer na potoce (Olše na potoce)

Kód položky: 47522

1904

olej, plátno

78 x 60,5 cm

Signatura: sign. PD Fr. Slabý 1904

pravost potvrdil PhDr. Ivo Helán

Vyvolávací cena: 35 000 Kč