Aukce 67

Pocta Maroldovi - Večeře u psů

Kód položky: 47485

olej, asambláž, dráty, dřevo, plátno na sololitu

149 x 122 cm

Signatura: sign. PD M. Rittstein 87, na rubu M. Rittstein 1987 podzim

na rubu název díla a popis autorem

Vyvolávací cena: 380 000 Kč