Aukce 67

26 |

Paysage (Krajina)

Kód položky: 47528

olej, plátno

46 x 55 cm

Signatura: sign. PD J. Šíma 62, na rubu J. Šíma 1962

na rubu název díla autorem a transportní štítky, provenience: sbírka Henri Druart (1919–2011), francouzský klarinetista, Remeš, reprodukováno: František Šmejkal, Josef Šíma, Odeon, Praha, 1988, obr. 342, s. 313

Vyvolávací cena: 1 900 000 Kč