Aukce 67

8 |

Palmový háj na Ceyloně

Kód položky: 47526

olej, plátno

100 x 85,5 cm

Signatura: sign. LD T. F. Šimon

na rubu název díla autorem, na blindrámu razítko výstavy: Goltzova Tvrz 2006, č. 53. odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D. pravost potvrdil PhDr. Ivo Helán

Vyvolávací cena: 420 000 Kč

  • 6 | Louis Valtat
    Vyvolávací cena: 210 000 Kč
  • 7 | Rudolf Kremlička
    Vyvolávací cena: 1 200 000 Kč
  • 9 | Otakar Kubín
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 10 | Jan Slavíček
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 11 | Jan Slavíček
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 12 | Willi Nowak
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 13 | Karel Holan
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 14 | Bohumír Dvorský
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 15 | Karel Černý
    Vyvolávací cena: 850 000 Kč
  • 16 | Jaroslav Král
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč
  • 17 | František Muzika
    Vyvolávací cena: 2 800 000 Kč
  • 18 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 750 000 Kč