Aukce 67

40 |

Opticko-kinetický reliéf

Kód položky: 47537

objekt, nerez, sklo, dřevo

36,5 x 36,5 x 4 cm

Signatura: sign. PD M. Dobeš, na rubu M. Dobeš 1967

na rubu autorský štítek s popisem, restaurováno autorem v roce 1994 - popsáno na štítku na rubu

Vyvolávací cena: 140 000 Kč