Aukce 67

Naříkající (Z cyklu Plačky)

Kód položky: 47496

olej, plátno

55 x 35 cm

Signatura: sign. LN K. Černý 45

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, PhD. restaurátorský průzkum a chemicko-technologická analýza Libor Jaroš

Vyvolávací cena: 850 000 Kč