Aukce 67

5 |

Na cestě

Kód položky: 47460

olej, lepenka

55 x 24 cm

Signatura: sign. PD Al. Kalvoda

provenience: z majetku německého historika umění, Norimberk

Vyvolávací cena: 45 000 Kč