Aukce 67

27 |

Moře

Kód položky: 47408

1970/1971

olej, plátno

31 x 25 cm

Signatura: sign. na rubu na blindrámu pod dedikací Michal Ranný

na rubu na blindrámu dedikace autorem, provenience: získáno z ateliéru autora koncem 70. let

Vyvolávací cena: 22 000 Kč