Aukce 67

23 |

Moře a sopka

Kód položky: 47501

olej, malířská lepenka

24 x 30 cm (výřez)

Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 81

evidováno v soupisu díla K. Lhotáka pod císlem 1963/5, odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 150 000 Kč

  • 21 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 22 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 24 | Václav Kiml
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 25 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 26 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 1 900 000 Kč
  • 27 | Michal Ranný
    Vyvolávací cena: 22 000 Kč
  • 28 | Běla Kolářová
    Vyvolávací cena: 1 700 000 Kč
  • 29 | Ladislav Zívr
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 30 | Alena Kučerová
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 31 | Bedřich Dlouhý
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč
  • 32 | Václav Hejna
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 33 | Vladimír Preclík
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč