Mimóza

Kód položky: 56820

olej, plátno

v 81 ✕ š 65 cm

Signatura: PD Coubine

odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D., na rubu část etikety s francouzským textem

Vyvolávací cena: 150 000 Kč