Aukce 67

9 |

Mimóza

Kód položky: 47525

olej, plátno

81 x 65 cm

Signatura: sign. PD Coubine

odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D., na rubu část etikety s francouzským textem

Vyvolávací cena: 380 000 Kč