Aukce 67

80 |

Milenci

Kód položky: 47417

olej, plátno

66,5 x 50 cm

Signatura: sign. PD Lev 40, na rubu na blindrámu Lev Šimák

na rubu na blindrámu název a číslice (429) autorem

Vyvolávací cena: 25 000 Kč