Aukce 67

Lovecké zátiší s bažantem

Kód položky: 47355

olej, sololit

90 x 43,5

Signatura: sign. UD Jan Slavíček 1950, na rubu pod přípisem Jan Slavíček

dole autorem přípis: Bažant chycený v Průhonicích v lednu 1950 namaloval Jan Slavíček. odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 80 000 Kč