olej, sololit
Signatura: sign. UD Jan Slavíček 1950, na rubu pod přípisem Jan Slavíček
dole autorem přípis: Bažant chycený v Průhonicích v lednu 1950 namaloval Jan Slavíček. odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.