Aukce 67

65 |

Letní mlhy na Prostřední Bečvě

Kód položky: 47428

olej, lepenka

32 x 50 cm

Signatura: sign. PD Aug. Mervart 43., na rubu pod dedikací Aug. Mervart

na rubu název díla autorem a autorova dedikace dceři s datací 29. XI. 1943.

Vyvolávací cena: 14 000 Kč