Aukce 67

106 |

Kvádr a jehlan v krajině

Kód položky: 47400

akvarel, tuš

14,5 x 23,5 cm

Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 87

UD autorem 6.3., LD 65.

Vyvolávací cena: 10 000 Kč