Aukce 67

136 |

Kudlanka

Kód položky: 47416

akvarel, kresba tužkou, karton

11 x 16 cm

Signatura: sign. PD Vladimír Boudník 22. XII. 1956

Vyvolávací cena: 18 000 Kč