Aukce 67

58 |

Krajina s řekou

Kód položky: 47520

olej, plátno

46,5 x 56,5 cm

Signatura: sign. LD Erdélyi

pravost potvrdil PhDr. Ivo Helán

Vyvolávací cena: 180 000 Kč