frotáž, tužka, akvarel, karton
21 x 29,5 cmSignatura: sign. PD F. Hudeček 42
vystaveno: Dům umění Opava, říjen - prosinec 1980, kat. č. 21, František Hudeček - František Gross, Galerie hlavního města Prahy, Městská knihovna, Praha, 14.2. 3- 4.6. 2006.
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |