Aukce 67

Krajina

Kód položky: 47470

frotáž, tužka, akvarel, karton

21 x 29,5 cm

Signatura: sign. PD F. Hudeček 42

vystaveno: Dům umění Opava, říjen - prosinec 1980, kat. č. 21, František Hudeček - František Gross, Galerie hlavního města Prahy, Městská knihovna, Praha, 14.2. 3- 4.6. 2006.

Vyvolávací cena: 35 000 Kč