Aukce 67

Kostýmní návrh - pí Fabiánová, pí Šejbalová

Kód položky: 47401

27 x 23,5 cm (výřez)

Signatura: sign. PD Trnka

provenience: sbírka dr. Ditricha

Vyvolávací cena: 18 000 Kč