olej, plátno
Signatura: sign. PD Coubine, LD Coubine
vystaveno: Otakar Kubín, Výstava k 75. narozeninám, 28. 9. – 27. 10. 1958, Dům umění města Brna, č. k. 125 (na rubu na blindrámu razítko výstavy)