Aukce 67

105 |

Jehlan a kvádr

Kód položky: 47502

akvarel, tuš, karton

15 x 23,5 cm (výřez)

Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 81

Vyvolávací cena: 12 000 Kč