Aukce 67

115 |

Hezký příklad rasové snášenlivosti

Kód položky: 47482

olej, malířská lapenka

70 x 50 cm

Signatura: sign. PD Zábranský, na rubu Vlastimil Zábranský 1997

na rubu název díla autorem

Vyvolávací cena: 25 000 Kč