Aukce 67

115 |

Hezký příklad rasové snášenlivosti

Kód položky: 47482

olej, malířská lapenka

70 x 50 cm

Signatura: sign. PD Zábranský, na rubu Vlastimil Zábranský 1997

na rubu název díla autorem

Vyvolávací cena: 25 000 Kč

  • 113 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč
  • 114 | Karel Souček
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 116 | Josef Vyleťal
    Vyvolávací cena: 175 000 Kč
  • 117 | Vlastimil Beneš
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 118 | Willi Nowak
    Vyvolávací cena: 24 000 Kč
  • 119 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 22 000 Kč
  • 120 | Josef Liesler
    Vyvolávací cena: 18 000 Kč
  • 121 | Josef Liesler
    Vyvolávací cena: 18 000 Kč
  • 122 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 24 000 Kč
  • 123 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
  • 124 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
  • 125 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 24 000 Kč