kolem r. 1917
olej, dřevěná deska, parketáž
39 x 44,5 cmSignatura: sign. LD R. Kremlička
na rubu štítek výstavy MG v Brně, odborná expertiza PhDr. Karel Srp, vystaveno: Rudolf Kremlička 1886 - 1932, Moravská gaeleri v Brně, 2007. reprodukováno: monografie Karel Srp - Rudolf Kremlička, Academia, 2006, str. 77, obr. č. 73
Vyvolávací cena: | 1 200 000 Kč |