Aukce 67

7 |

Dívka u stavu

Kód položky: 47420

kolem r. 1917

olej, dřevěná deska, parketáž

39 x 44,5 cm

Signatura: sign. LD R. Kremlička

na rubu štítek výstavy MG v Brně, odborná expertiza PhDr. Karel Srp, vystaveno: Rudolf Kremlička 1886 - 1932, Moravská gaeleri v Brně, 2007. reprodukováno: monografie Karel Srp - Rudolf Kremlička, Academia, 2006, str. 77, obr. č. 73

Vyvolávací cena: 1 200 000 Kč

  • 5 | Alois Kalvoda
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 6 | Louis Valtat
    Vyvolávací cena: 210 000 Kč
  • 8 | František Šimon Tavík
    Vyvolávací cena: 420 000 Kč
  • 9 | Otakar Kubín
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 10 | Jan Slavíček
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 11 | Jan Slavíček
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 12 | Willi Nowak
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 13 | Karel Holan
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 14 | Bohumír Dvorský
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 15 | Karel Černý
    Vyvolávací cena: 850 000 Kč
  • 16 | Jaroslav Král
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč
  • 17 | František Muzika
    Vyvolávací cena: 2 800 000 Kč