Aukce 67

7 |

Dívka u stavu

Kód položky: 47420

kolem r. 1917

olej, dřevěná deska, parketáž

39 x 44,5 cm

Signatura: sign. LD R. Kremlička

na rubu štítek výstavy MG v Brně, odborná expertiza PhDr. Karel Srp, vystaveno: Rudolf Kremlička 1886 - 1932, Moravská gaeleri v Brně, 2007. reprodukováno: monografie Karel Srp - Rudolf Kremlička, Academia, 2006, str. 77, obr. č. 73

Vyvolávací cena: 1 200 000 Kč