Aukce 67

78 |

Dívka s jablkem

Kód položky: 47439

olej, plátno

53 x 43 cm

Signatura: sign. PD F. Süsser 33

vystaveno: Mánes 1933 (na rubu razítko výstavy) , Museum Valašské Meziříčí (razítko výstavy na rubu na rámu)

Vyvolávací cena: 35 000 Kč