olej, plátno
Signatura: sign. PD Smetana 43
odborná expertiza Dr. Jan Vykoukal, restaurátorský průzkum a chemicko-technologická analýza Libor Jaroš, varianta obrazu reprodukovaná v knize Skupina 42, str. 77.