Aukce 67

19 |

Dejvice

Kód položky: 47527

olej, plátno

46 x 60 cm

Signatura: sign. PD Smetana 43

odborná expertiza Dr. Jan Vykoukal, restaurátorský průzkum a chemicko-technologická analýza Libor Jaroš, varianta obrazu reprodukovaná v knize Skupina 42, str. 77.

Vyvolávací cena: 280 000 Kč

  • 17 | František Muzika
    Vyvolávací cena: 2 800 000 Kč
  • 18 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 750 000 Kč
  • 20 | František Malý
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 21 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 22 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 23 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 24 | Václav Kiml
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 25 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 26 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 1 900 000 Kč
  • 27 | Michal Ranný
    Vyvolávací cena: 22 000 Kč
  • 28 | Běla Kolářová
    Vyvolávací cena: 1 700 000 Kč
  • 29 | Ladislav Zívr
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč