Aukce 67

86 |

Čtvrttónový akord es-dur

Kód položky: 47492

akvarel, tuš, karton

37 x 58 cm

Signatura: sign. na rubu A. Hošek 1930

na rubu autorský štítek s popisem díla

Vyvolávací cena: 12 000 Kč