Aukce 67

184 |

Čtverec s dislokacemi

Kód položky: 47508

akryl, plátno

30 x 30 cm

Signatura: sign. na rubu Jan Kubíček 1983

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 110 000 Kč