Aukce 67

147 |

Bez názvu

Kód položky: 47421

asambláž, textil, olej, lepenka

28 x 21 cm

Signatura: sign. PD E. Ovčáček 63, na rubu E. Ovčáček

přiložená fotografie autora s dílem

Vyvolávací cena: 60 000 Kč