Aukce 67

104 |

Aviatik

Kód položky: 47499

akvarel, tuš, karton

14 x 23 cm (výřez)

Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 82, LD 31. 5.

Vyvolávací cena: 12 000 Kč