Aukce 66

13 |

Zpívající bubeník

Kód položky: 46389

olej, plátno na lepence

50 x 70 cm

Signatura: sign. PD Vohrabal 69.

na rubu popis díla autorem a štítek s číslem 123.

Vyvolávací cena: 22 000 Kč

  • 11 | František Gross
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 12 | František Gross
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 14 | Josef Liesler
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 15 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 16 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 17 | Vladimír Komárek
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 18 | Václav Kiml
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 19 | Helmut Newton
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 20 | Magdalena Jetelová
    Vyvolávací cena: 390 000 Kč
  • 21 | Rudolf Fila
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 22 | Stano Filko
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 23 | Milan Dobeš
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč