Aukce 66

34 |

Zátiší se džbánem

Kód položky: 46356

olej, plátno

80 x 53 cm

Signatura: sign. LN V. Zykmund 47

na rubu na blindrámu potvrzení pravosti od PhDr. Aleny Zykmundové, manželky autora

Vyvolávací cena: 280 000 Kč