tempera, olej, písky, dřevěná deska
79 x 86 cmSignatura: sign. PD Emil Filla 25, na rubu Emil Filla 25
na rubu tři razítka: vystaveno v Mánesu 1925, 1925 a nečitelné, na blindrámu autorský štítek s popisem díla. provenience: sbírka významného sběratele Karla Steina. reprodukováno: celostránkově Venera, Dílo Emila Filly, Brno 1936, obr. 48
Vyvolávací cena: | 5 000 000 Kč |