Aukce 66

29 |

Zátiší na stole u okna

Kód položky: 46371

tempera, olej, písky, dřevěná deska

79 x 86 cm

Signatura: sign. PD Emil Filla 25, na rubu Emil Filla 25

na rubu tři razítka: vystaveno v Mánesu 1925, 1925 a nečitelné, na blindrámu autorský štítek s popisem díla. provenience: sbírka významného sběratele Karla Steina. reprodukováno: celostránkově Venera, Dílo Emila Filly, Brno 1936, obr. 48

Vyvolávací cena: 5 000 000 Kč