Aukce 66

75 |

Věž

Kód položky: 46379

bronzová plastika, 1. odlitek

v. 34,5 cm

Signatura: sign. zespodu Róna 84

reprodukováno: monografie Jiří Olič, Róna, 2010, str. 239 provenience: získáno v ateliéru autora

Vyvolávací cena: 98 000 Kč

  • 73 | Stefan Milkov
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 74 | Jiří David
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 76 | Vladimír Kokolia
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 77 | Petr Nikl
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 78 | Michal Nesázal
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 79 | Michael Rittstein
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 80 | Jiří Sopko
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 81 | Jiří Načeradský
    Vyvolávací cena: 210 000 Kč
  • 82 | Jan Merta
    Vyvolávací cena: 800 000 Kč
  • 83 | Jan Merta
    Vyvolávací cena: 800 000 Kč
  • 84 | Jan Merta
    Vyvolávací cena: 300 000 Kč
  • 85 | Rudolf Krivoš
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč