Aukce 66

Věž

Kód položky: 46379

bronzová plastika, 1. odlitek

v. 34,5 cm

Signatura: sign. zespodu Róna 84

reprodukováno: monografie Jiří Olič, Róna, 2010, str. 239 provenience: získáno v ateliéru autora

Vyvolávací cena: 98 000 Kč