Aukce 66

37 |

Vesničtí milenci

Kód položky: 46365

olej, plátno

46,5 x 55 cm

Signatura: sign. LD P. Kotík 46

na rubu číslo díla 14/46, na blindrámu štítek výstavy s popisem a razítkem ČFVU a štítek s popisem

Vyvolávací cena: 180 000 Kč