Aukce 66

Velikonoční obraz

Kód položky: 46402

olej, plátno

58 x 49,5 cm

Signatura: sign. PD Jíra 65, na rubu na štítku Josef Jíra

na rubu autorský štítek a štítek s popisem

Vyvolávací cena: 90 000 Kč