Aukce 66

15 |

Velikonoční obraz

Kód položky: 46402

olej, plátno

58 x 49,5 cm

Signatura: sign. PD Jíra 65, na rubu na štítku Josef Jíra

na rubu autorský štítek a štítek s popisem

Vyvolávací cena: 90 000 Kč

  • 13 | Josef Vohrabal
    Vyvolávací cena: 22 000 Kč
  • 14 | Josef Liesler
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 16 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 17 | Vladimír Komárek
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 18 | Václav Kiml
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 19 | Helmut Newton
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 20 | Magdalena Jetelová
    Vyvolávací cena: 390 000 Kč
  • 21 | Rudolf Fila
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 22 | Stano Filko
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 23 | Milan Dobeš
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 24 | Milan Dobeš
    Vyvolávací cena: 210 000 Kč
  • 25 | Jiří Georg Dokoupil
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč