Aukce 66

68 |

Variabil

Kód položky: 46403

chromovaná kovová plastika

20 x 36 x 26 cm

Signatura: sign. nezjištěna

provenience: významná sbírka, Německo

Vyvolávací cena: 150 000 Kč

  • 66 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 67 | Radoslav Kratina
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 69 | Jiří Hilmar
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 70 | Vladislav Mirvald
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 71 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 550 000 Kč
  • 72 | Otakar Slavík
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 73 | Stefan Milkov
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 74 | Jiří David
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 75 | Jaroslav Róna
    Vyvolávací cena: 98 000 Kč
  • 76 | Vladimír Kokolia
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 77 | Petr Nikl
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 78 | Michal Nesázal
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč